Krevní průjem – cesta k nesmrtelnosti

1. června 2011 v 11:51 | GSchwarz
Už tu máme zase reklamní trhák - okurkový průjem. Na jedné straně naivní - plně bych podpořil pracovníky španělského ministerstva zemědělství a najedl se s nimi před TV kamerami neoloupaných okurek. Na druhé straně nebezpečný - ukazuje, jak úplná blbost může aktivovat davové šílenství inteligentního národa. Kdo na to doplatí? Především pěstitelé zeleniny, zejména okurek ve Španělsku. Je to de facto mezinárodní konflikt, zasahující hluboce do sociální sféry nejen výrobců zeleniny, ale i obchodníků a jiných složek prodejního řetězce. Předpokladem je tupost davu, jak už to viděl pan Goebbels. Přitom to není první útok na prostého člověka. Měli jsme tu již řadu jiných, vzpomeňme např. na antracitové spóry, ptačí chřipku, nemoc šílených krav a jiné, po kterých dnes ani pes neštěkne. Proč taky? Ne, že by se už nevyskytovaly, ale splnily svůj propagandistický cíl, tak co s tím?! Dnes by stačilo, aby si člověk nalezl např. antrax na internetu. Dozvěděl by se, že spóry obecně jsou pouze přenosovou fází a že vlastní antrax potřebuje ke svému rozvinutí teplé a vlhké prostředí, jaké je zejména v koželužnách. Baťa, který měl vlastní koželužny ve Zlíně, měl u svých dělníků ročně vždy několik takových případů. Nejhorší na celé věci je, že člověk je nepoučitelný. Již v padesátých letech nám komunisté vykládali, že Američané používají v Korejské válce bakteriologické zbraně, které spočívaly v tom, že v bombách se údajně nacházely morem nakažené krysy. Nikdo již nepřihlédl ke skutečnosti, že taková krysa musí žít v odpovídajících podmínkách a vhodném prostředí, zejména špíně a zbytcích potravy. Již v dějepise jsme se jako děti učily, že nejúčinnější zbraní v morových epidemiích bylo stěhování šlechty do venkovních, přírodních sídel, kde nebyly podmínky pro šíření moru.
Tak to vypadá v době globalizace, kdy plutokratická mafie chce rychle zbohatnout. Stačí jí k tomu jen lidská hloupost. Ale kdo to všechno platí? Samozřejmě, že daňoví poplatníci.
Proto se třes, lide český, až budeš mít řidší stolici a po důkladné observaci v ní najdeš proužek krve. Jsi povinen to okamžitě nahlásit a staneš se nesmrtelný. Přijede totiž policie, hygiena se zakuklenci, sanitní služba se službou rychlé pomoci a bedlivě rozeberou obsah Tvé mísy a obsah Tvého střeva. Zavřou Tě do izolace a objevíš se v bulváru mezi celebritami. Budou o Tobě rozhlasové i televizní relace, občanské diskuze a staneš se trvalým článkem našich dějin. Staneš se prostě nesmrtelným českým vlastencem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vsednosti vsednosti | Web | 1. června 2011 v 13:48 | Reagovat

K tomu poslednímu odstavci článku: To nehrozí :-) . V době, kdy i z ordinací dětských lékařů zmizela tzv. čekárna Izolace- karanténa a lidé s tuberkulózou přejíždějí mezi lékaři MHD, je toto přímo katastrofický scénář! Se nebojim...

2 kristybendy kristybendy | Web | 25. července 2011 v 19:58 | Reagovat

Se ti musím přiznat, že jsem si fakt myslela že ta nemoc existuje. Ale teď mi to příjde směšné, páč máš pravdu. Mimochodem, děkuji za milý komentář, jak si na to přišel? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama