To snad není pravda

1. dubna 2011 v 15:49 | GSchwarz
Když jsem dnes ráno otevřel rozhlas, nevěřil jsem svým uším…Pod kulisou slovanských oslavných fanfár sděloval opakovaně komentátor, že dnes v noci odstoupil prezident a okamžitě odletěl vládním speciálem na Tichomořské ostrovy, aby tam navštívil své přátele z kuponové privatizace. V nastalém zmatku nebylo jisté, zda se nestaví v Jihoafrické republice, kde má údajně také dobré a vděčné přátele. Pro jistou nespolehlivost našeho leteckého parku si údajně opatřil dva speciální padáky. Za svého nástupce ustanovil nejlepšího, nejspolehlivějšího a nejzkušenějšího jemu oddaného politika - čku, soudružku - omlouvám se, Její blahorodí, neuznanou, nenáročnou, absolutně altruistickou a kultivovanou paní Baborákovou, která jako jediná to myslí s naším národem dobře a nenechá se jako snad jediná z naší vládní garnitury podplatit. Ta okamžitě rozpustila pomocí statečné hradní stráže parlament a všechny ministry hodila pro změnu do Vltavy. S ministerským předsedou si musela dát načas, protože stále plakal, že neumí plavat. Ale nic naplat, čas nečas, i on tam nakonec musel. Chyběl jen kníže Schwarzenberg, který bafal z fajky někde ve Vídni "beim Heurigen" kde měl Stammtisch se svými závistivými, většinou zchudlými šlechtici. Vyrušila ho až SMS-ka z Hradu, že se má okamžitě postavit do čela svých biřiců a táhnout na Evropu.
Mezitím se nová prezidentka dala svým mužem korunovat v hradní bývalé schůzovně SČM na první českou císařovnu pod jménem Jana I..Po vzoru slavného Davida, který portrétoval Napoleona I, pózovala na měkkém francouzském gauči mistrovi Soudkovi v rouně a polohách, použitých před léty v Play Boyi. Vládla sama jen s pomocí svého biřice - manžela. Současně prohlásila, že ho sice nebude honorovat, ale že mu za jeho dosud nevykonané služby dává Svatováclavské klenoty. Orálně vyhlásila přes rozhlas válku celé Evropě, přičemž první biřicové již překročili horský pás, tvořící naši ochranou hranici s Německem. Paní kancléřská Merkelová, sotva to německé rozhlasové stanice ohlásily, okamžitě spáchala sebevraždu po vzoru A.H., když ještě předem ohlásila bezpodmínečnou kapitulaci. Neudělala to však unáhleně. V její blízkosti spadly téměř jí na hlavu tři z malá českých Grypenů, které měly technickou závadu. Protože se šetřilo na katapultáži, piloti ani neměli možnost se katapultovat a proto zemřeli jako první hodinové českého císařství. Ostatní vojenská technika, ta nejlepší v Evropě, na které se nahrabali všichni dosavadní ministři národní obrany, nepřejeli pro technické závady ani pohraniční hřebeny, kde ale vytvořily pevné obranné pásmo. Zbytky Vyhnanců, hlavně z Bavor, se sjely okamžitě do Prahy, kde u nohou nové císařovny prosily o milost a trhaly kopie Benešových dekretů a děkovaly za vyhnání, jinak by se jim celá ta léta tak dobře nežilo. Její Výsost císařovna česká si lebedila, jak brzo a rychle udělala pořádek.
To nebylo ale zdaleka vše. Také prezident Sarkozy se hrozně polekal. Domníval se, zřejmě mylně, že nic horšího než Topolánek nemůže z Česka přijít. Okamžitě odvolal své Mirage z Lybie a nařídil jim, aby zbytky svých bomb svrhly na naši Matičku Stověžatou. Suše konstatoval, že tím současně rozřeší spor o to, je-li Praha krásnější než Paříž. Jeho letečtí hrdinové se sice podrobně vyznali v africké poušti, od svých dědů slyšeli o jakémsi Československu, Česko jim však nic neříkalo. A tak zničili to nevinné, krásné Švýcarsko, ten ráj vládnoucích plutokratů. Sám Sarkosy se uchýlil do komnat své manželky, aby tam v přítmí a intimitě absolvoval několik dodatečných lekcí erotiky k inovaci svých dosavadních, pohasínajících schopností. Pak zdvořile požádal o audienci u české císařovny, která se mezitím ukojovala potomky svých bývalých svazáckých přátel, takže na nějakého degenerovaného i když jistě neobvykle chlípného Sarkozyho nebyla zatím zvědavá. Její heslo bylo: "všeho dočasu".
Mezitím se vytvořila jediná, všemocná vládní strana Nesuverenita, kde všechny funkce, až na prvního biřice, převzala sama císařovna.
A tak by bylo všechno v pořádku, dostali bychom pevnou, trvalou a jedině správnou vládu, která by vládla do nekonečna a nikdy jinak. A lide český, nepochybuj, že mnohým by se to líbilo.
Jediný háček to má, dnes je PRVNÍHO APRÍLA !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama