VIRTUÁLNÍ SKUTEČNOST

31. srpna 2010 v 16:24 | GSchwarz
Mile mě překvapil zájem mladých dospívajících dívek, které začínají užívat života plnými doušky, o moje poslední poněkud morbidní téma o stáří. Z  reakcí bylo zřejmé, že i když jistě jen malá  část dnešní inteligentní mládeže se přece jen zajímá o vážné otázky života. Vykládá si je ovšem v poněkud jiném světle, což je v nezkušeném věku přirozené. Nechci to blíže komentovat, ale naše mládá generace není povrchní a zkažená, jak my, senioři, rádi tvrdíme.
Jistě k tomu přispívá i otevření kulturních, politických i společenských hranic. Jsem rád, že se většina mladých lidí nechce podobat celebritám z Blesku, že je pro ně mnohem větší motivaci skupina lidí typu Martiny Sáblíkové. A co je také dobré, že nabubřelost, všeznalectví a hrabivý egocentrismus nejsou
 dědičné. Nicméně jsem poznal, že musím přibrzdit a uvádím zde příklady z virtuální a opravdové skutečnosti. Naší generaci bohužel již nic jiného nezbývá, než tropit hlouposti. Díky vám, mládeži, užívejte, avšak současně uvažujte !!!


TAK VYPADÁM PŘI PRÁCI                                                                     A TAK PŘI  ZÁBAVĚ
TU SE VIRTUÁLNĚ BAVÍM
TAK VYPADÁM JÁ PŘI PRÁCI
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aryat Aryat | E-mail | Web | 31. srpna 2010 v 18:40 | Reagovat

Zajímaví článek, já sama se řadím mezi dospívající dívky :D Myslím, že jak mladý neskušený člověk může přemýšlet jako dospělí, i starci ze sebe dokážou dělat puberťáky. Dedávno jsem narazila na blog jedné důchodkyně. Byla tam debata mezi ní a jinou starší ženou. Kdybych nevěděla, kolik jim je, myslela bych si, že se hádají moje dvě (ne zrovna inteligentní) spolužačky. Ony neargumentovyly, ony se urážely. Věk, který má někdo napsaný na blogu (biť pravdiví) vůbec nevypovídá o tom, na kolik let se chová.

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 10. září 2010 v 18:18 | Reagovat

Já bych řekla, že stesky na mladší generaci byly, jsou a budou. Je to dané tou mezerou. Každá generace vyrůstá trochu jinak, v jiných podmínkách. A je pro tu předchozí v něčem nepochopitelná a možná proto i automaticky špatná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama