GENTLEMAN JAN FISCHER

9. listopadu 2009 v 15:02 | GSchwarz
Pan Fischer je charakter, před kterým je nutno smeknout. Svou funkci vykonává se suverenitou a přehledem sobě vlastním. Jakýkoliv problém řeší bez postraních úmyslů, jen ku prospěchu věci a nás, řadových občanů republiky. Nenechá si vnucovat cizí lobbistické názory, ani nepracuje v zájmu své budoucí kariéry. Není úplatný a neprodá se ani za výnosnou trafiku v Bruselu. Na druhé straně naši přední politici opět ukázali svoji pravou tvář. Potvrdili hrůznou domněnku, že jsou schopni vyvolat novou vládní krizi jen aby se zbavili slušného člověka. Tento fakt sám o sobě mě utvrdil v názoru, že jít k volbám je nemravné, protože máme možnost volit jen darebáky.
Je zajímavé, jak naše největší politické strany při volbě eurokomisaře se shodly právě na panu Fischerovi, úspěšném premiérovi, který je navíc vždy k prezidentovi i vládě loyální, i když tvrdě postupuje podle své koncepce. Uvědomujeme si vůbec, kolika trapasů nás již pan Fischer ušetřil? Po odřeknutí Fischerovy kandidatury se strany opět rvou a nemohou se dohodnout na eurokomisaři, ačkoliv tím trpí i tak již notně pošramocená pověst naší republiky.
Proto Vás, vážení spoluobčané, po konečně nekonečném podpisu Lisabonské smlouvy, vítám do lůna Evropské unie a ujišťuji Vás, že nic nebudu namítat proti tomu, aby důležité věci, na kterých se nebudeme schopni dohodnout, za nás vyřizoval nějaký rozumný člověk z EU, který by respektoval naše národní zájmy a přitom jednal v rámci Unie. Při řešení problému, jakým byl např. radar v Brdech, bude přihlížet k zájmům celé unie a ne lobbistů našich pollitických stran. Přesto je dobré vědět, že máme ještě lidi morálně-odborných vlastností pana Fischera. Jen je nechat jednat a vládnout. Jak klidně bychom pak všichni usínali !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama